Het team van De Vrije School Michaël, schooljaar 2017-2018

Het team van het schooljaar 2017-2018

Organisatie

Wim Oosterhuis

Schoolleiding

Frank de Kiefte

Schoolleiding

Alla Bos

Financiële- en leerling administratie

Nelly Lodewijkx

Conciërge

Tamara Groot

Conciërge op vrijdag

Leerlingzorg

Jeanny v/d Brand

Interne begeleiding en Remedial teaching

Eugenie van Dijck

Interne begeleiding +
Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Sabine van Beers

Remedial teaching

Katrien Janssens

Kunstzinnige therapie

Kleuterleraren

Marit Brand

Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›

Irma Millenaar

Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›

Edith Blom

Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›

Onderbouwleraren

Aretta van Hasselt

Klas 1A - Bekijk groepspagina ›

Marian van Vilsteren

Klas 1A - Bekijk groepspagina ›
Klas 4 - Bekijk groepspagina ›

Daphne Bont

Klas 1B - Bekijk groepspagina ›

Anne Maaike Wagenaar

Onderwijsassistent
Klas 1B - Bekijk groepspagina ›

Jacqueline Homan

Klas 2 - Bekijk groepspagina ›

Annemeike Tinga

Klas 2 - Bekijk groepspagina ›

Suze Bakker

Klas 3 - Bekijk groepspagina ›

Deborah Usenki

Onderwijsassistent
Klas 3 - Bekijk groepspagina ›

Frans Joling

Handarbeid
Klas 3 - Bekijk groepspagina ›
Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Karen Bosman

Klas 4 - Bekijk groepspagina ›

Mariëtte Bolier

Klas 5 - Bekijk groepspagina ›

Jacqueline Vergeldt

Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Irma Zwanikken

Onderwijsassistent
Klas 4 - Bekijk groepspagina ›
Klas 5 - Bekijk groepspagina ›
Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Mary de Munck Mortier

oudste kleuters + inval kleuterklassen

Bea Borren

inval kleuterklassen

Maria Kuijpers

assistent
Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›

Anemoon Middelman

assistent
Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›

Vakleraren

Rony Usenki

Handwerken, Hebreeuws
+ assistentie klas 6

Frederike Gathier

gymnastiek

Chantal Heijdeman

euritmie kleuters

Raymond Deen

tuinbouw + belichting toneel + assistent
Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›