Het team van De Vrije School Michaël.

Schooljaar 2018 - 2019

Organisatie

Wim Oosterhuis

Schoolleiding

Ariadne Jaski

Schoolleiding

Alla Bos

Financiële- en leerling administratie

Nelly Lodewijkx

Conciërge

Joost Visser

Conciërge op vrijdag

Leerlingzorg

Jeanny v/d Brand

Interne begeleiding en Remedial teaching

Eugenie van Dijck

Begeleiding HB

Sabine van Beers

Remedial teaching

Katrien Janssens

Kunstzinnige therapie

Kleuterleraren

Marit Brand

Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›

Irma Millenaar

Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›

Edith Blom

Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›

Mary de Munck Mortier

oudste kleuters + inval kleuterklassen
Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›
Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›
Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›

Bea Borren

inval kleuterklassen
Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›

Maria Kuijpers

assistent kleuterklas Edith
Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›

Anemoon Middelman

assistent kleuterklas Marit
Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›

Onderbouwleraren

Jacqueline Vergeldt

Klas 1 - Bekijk groepspagina ›

Rosa Noé

Klas 1 - Bekijk groepspagina ›

Aretta van Hasselt

Klas 2A - Bekijk groepspagina ›

Marian van Vilsteren

Klas 2A - Bekijk groepspagina ›
Klas 5 - Bekijk groepspagina ›

Daphne Bont

Klas 2 B - Bekijk groepspagina ›

Anne Maaike Wagenaar

Vrijwilligster en vervanging Daphne
Klas 2 B - Bekijk groepspagina ›

Jacqueline Homan

Klas 3 - Bekijk groepspagina ›

Annemeike Tinga

Handarbeid klas 4, 5 en 6
Klas 3 - Bekijk groepspagina ›

Suze Bakker

Klas 4 - Bekijk groepspagina ›

Karen Bosman

Klas 5 - Bekijk groepspagina ›

Mariëtte Bolier

Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Irma Zwanikken

Onderwijsassistent
Klas 4 - Bekijk groepspagina ›
Klas 5 - Bekijk groepspagina ›
Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Vakleraren

Rony Usenki

Handwerken, Hebreeuws.
+ assistentie klas 1
Kleuterklas 1 - Bekijk groepspagina ›
Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›
Kleuterklas 3 - Bekijk groepspagina ›
Klas 1 - Bekijk groepspagina ›
Klas 2A - Bekijk groepspagina ›
Klas 2 B - Bekijk groepspagina ›
Klas 3 - Bekijk groepspagina ›
Klas 4 - Bekijk groepspagina ›
Klas 5 - Bekijk groepspagina ›
Klas 6 - Bekijk groepspagina ›

Frederike Gathier

gymnastiek

Chantal Heijdeman

euritmie kleuters

Raymond Deen

tuinbouw + belichting toneel + assistent kleuterklas Irma
Kleuterklas 2 - Bekijk groepspagina ›